Aukcje Trizera na allegro:

Czym jest Fitlabs Trizer?

Trizer to swoista rewolucja wśród spalaczy tkanki tłuszczowej. Produkt firmy Fit Labs oferuje niezwykle intensywną i skuteczną pomoc dla wszystkich osób, które walczą z nadprogramowymi kilogramami oraz starają się zmienić swoją sylwetkę. Skład suplementu został oparty tylko i wyłącznie na naturalnych produktach, co nie tylko determinuje efektywność jego działania, ale i brak ryzyka występowania objawów niepożądanych. Co gwarantuje odchudzający charakter tego preparatu?

  • Chrom - jeden z głównych blokerów apetytu, który zapobiega napadom wilczego głodu. Oprócz tego normalizuje poziom cholesterolu i cukru we krwi.
  • EGCG - galusan epigalokatechiny jest silnym antyoksydantem pochodzącym z zielonej herbaty. Dzięki mocnemu działaniu antyoksydacyjnemu przyśpiesza pracę metabolizmu oraz skutecznie oczyszcza organizm ze szkodliwych wolnych rodników.
  • Kapsaicyna - organiczny alkaloid warunkujący ostry smak popularnej papryczki chilli. Rozgrzewający charakter związku uzasadnia jego częste wykorzystanie w spalaczach tkanki tłuszczowej.
  • Synefryna - zwana też ekstraktem z gorzkiej pomarańczy, przyczynia się do stymulacji naszego organizmu przez wzrost ciśnienia. To natomiast doprowadzi do jeszcze intensywniejszych treningów oraz nasilenia przemian węglowodanów.

Oprócz formuły ukierunkowanej na spalanie tkanki tłuszczowej Trizer przyczynia się do ogólnej poprawy naszego zdrowia. Połączenie wyciągu z pokrzywy i mniszka lekarskiego skutkuje silnym działaniem diuretycznym, które objawia się intensyfikacją usuwania niechcianej wody podskórnej oraz lepszym funkcjonowaniem układu moczowego poprzez wyraźne nasilenie usuwania zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii. Z kolei skrzyp wraz z niacyną prowadzą do wyraźnego wzmocnienia kondycji naszej skóry, włosów i paznokci. Suplement Trizer, podobnie jak inne termogeniki, przyczynia się do zwiększenia całkowitej energii w naszym organizmie. Jest to efekt wykorzystania kofeiny bezwodnej, która została użyta w takiej ilości, by zapewnić maksymalne pobudzenie. Natomiast guarana pozwala na stopniowe uwalnianie energii przez cały czas trwania treningu, dzięki czemu unikniemy efektu nadmiernego zmęczenia po intensywnych ćwiczeniach. Całość została zwieńczona kompleksem witaminowym (A, D, E), które dodatkowo wspierają nasz organizm w trakcie kształtowania sylwetki i zwiększają odporność.

Warto też dodać, że Trizer jest sprzedawany w pakiecie z 30-dniowym planem dietetycznym. Oferowany jadłospis jest dostosowywany indywidualnie do każdego klienta i komponowany przez zespół profesjonalnych dietetyków. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wasz czas i pieniądze nie poszły na marne, a cel zostanie osiągnięty w planowanym czasie! Nie czekaj, tylko sprawdź, na czym polega nowy wymiar odchudzania!

Oryginalny Trizer tylko na aukcjach Allegro Fitlabs: